یاسوکند
  
 تورکون تورکدن سوای دوستو یوخ
 
آرشیو
موضوع بندی
 
یکشنبه 29 مرداد‌ماه سال 1385
محمد علی مقنیان
نماینده بیجار :نمایندگان کردستان جوان وکم تجربه اند!!
22 مرداد 85
سیروان نیوز: "محمد علی مقنیان" نماینده بیجارکه پیشتر منتسب به جریان اصلاحات بود ، با بروز اختلافات جدی با همکاران کردستانی اش درمجلس ، صریحا" از دیگر نمایندگان کردستان با کلماتی چون "جوان وکم تجربه" نام برد وبا اعلام جدایی مشی ومسیر خود ازآنان، گفته: استاندار کردستان و مجموعه دولت نهم مورد حمایت اینجانب بوده و انتقاداتی که مجمع نمایندگان استان نسبت به دولت دارند، مورد تایید من نیست.

او به ایرنا گفته:چندی پیش یکی از نمایندگان استان با عنوان رییس مجمع نمایندگان با ریاست جمهوری ملاقات کرده و نسبت به مدیریت استان انتقاداتی کرده بود. انتقاد این نماینده مورد تایید من نبوده و ایشان نمی‌تواند به نمایندگی از کل نمایندگان اظهار نظر کند زیرا مجمع مورد تایید نبوده و به نظر من رسمیت ندارد.

وی این را هم گفته که تشکیل مجمع نمایندگان یک امر مطابق قانون نبوده بلکه توافقی است و نمی‌توان به نمایندگی از کسی که در این توافق حضور نداشته، اظهار نظر کرد.

مقنیان افزود: بدلیل مخالفت من با حرکت این نماینده، مجمع نمایندگان استان در نامه‌ای که به معاون حقوقی و مجلس رییس جمهور نوشته‌اند، به من تهمت تفرقه‌افکنی در بین نمایندگان را زده‌اند در حالی که نخستین کسی که برای وحدت و یکدلی نمایندگان گام برداشت، من بودم.

وی گفت: نامه این نمایندگان از روی جوانی و کم تجربگی بوده و همین حرکت آنها زمینه‌ساز تفرقه است. بخش های از این نامه توسط سیروان نیوز منتشر شد.

والبته احتمالا انتصاب شهردار جدید شهر یاسوکند مسایل جدیدی را روشن کند. آیا حکم او به زودی صادر می شود؟ کمی باید منتظر باید ماند تاخط وربط این اختلاف وائتلاف جدید روشن شود.

عکس: مقنیان -ایرنا


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 37554


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها